Produkcja pelletu

Pellet należy do tzw. odnawialnych źródeł energii. Palenie nim w kominku lub piecu jest czystą przyjemnością. W przeciwieństwie do innych materiałów opałowych, pellet ładnie pachnie, jest wygodny w użytkowaniu i przechowywaniu, gdyż nie zajmuje dużo miejsca. Małe rozmiary granulek pelletu umożliwiają ich precyzyjne dozowanie. Niska wilgotność granulatu sprawia z kolei, że pellet charakteryzuje się dużą wydajnością spalania.

Filarem naszej działalności jest produkcja pelletu – w pełni naturalnego, czystego, bezpiecznego i ekologicznego, bez sztucznych dodatków czy chemicznych ulepszaczy. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom produkty najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Dbamy również o to, aby rozbudowywać linię technologiczną i udoskonalać proces produkcyjny.

Produkowany przez nas pellet spełnia wszelkie wymagania i normy, a to wszystko dzięki zastosowaniu jednolitego surowca, pracy wykwalifikowanego zespołu oraz odpowiednio ustawionym parametrom wytwarzania. Zapraszamy!  

© P.P.H.U Zygmunt Skibiński | design: Samba-AnaCom