SKIBIŃSCY Spółka Jawna

 


Adres
Wojska Polskiego 21A
87-820 Kowal


Tel. 54 2842 254
Fax. 54 2842 551

 

606 352 229 - Zygmunt Skibiński
602 249 899 - Marcin Skibiński
692 458 767 - Jakub Skibiński


e-mail:
biuro@skibinscy.com.pl

 Mapa dojazduFormularz kontaktowy

W celu uzyskania szybkiego kontaktu z obsługą naszej firmy prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego:Wprowadź swój adres Email

Imię, nazwisko / nazwa firmy

Wprowadź treść Email
Przepisz literyZgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz.883) wyrażam zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych przez właściciela strony internetowej skibinski-palety.pl w celach marketingowych oraz wyrażam zgodę w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji handlowych od właściciela strony internetowej skibinski-palety.pl .

Producent palet SKIBIŃSCY Spółka jawna serdecznie zaprasza do współpracy. W naszej ponad 20-letniej historii działalności podpisaliśmy wiele długoterminowych kontraktów na produkcję i sprzedaż palet EURO z kontrahentami działającymi w takich miastach jak: Warszawa, Poznań, Toruń, Bydgoszcz, czy Łódź. W naszej pracy nieustannie stawiamy na rozwój technologiczny oraz poszerzanie naszej oferty produkcyjnej. By w pełni sprostać wymaganiom naszych klientów uzyskaliśmy wszelkie zaświadczenia, które powinien posiadać producent euro palet. Poza tym nasze przedsiębiorstwo otrzymało certyfikat Instytutu Technologi Drewna, który świadczy o profesjonalizmie i rzetelności naszej oferty europalet. Już od ponad 10 lat posiadamy również zezwolenie na przeprowadzanie samodzielnej kontroli jakości naszych palet, co w znacznym stopniu usprawnia naszą pracę i sprawia, że zamówienia docierają do Państwa szybciej.

Doskonale wiemy, że od wyników naszej pracy, jako producenta palet, zależy bezpieczeństwo Państwa towarów oraz całego procesu ich załadunku i rozładunku. Z tego względu oraz dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować naszym klientom każdy typ palet (w tym europalety), który spełnia wymagania europejskiego transportu międzynarodowego. Każdego dnia nasze nowoczesne linie produkcyjne i zaawansowane narzędzia przyczyniają się do terminowego powstania każdej palety EURO, która może być bezpiecznie wykorzystywana w transporcie na terenie naszego kraju oraz na trasach europejskich. Oprócz standardowej oferty realizujemy również specjalne zamówienia zgodnie z wytycznymi przedstawionymi przez klientów.

Jesteśmy jednym w większych producentów euro palet w naszym kraju – nie zawiedziemy Państwa zaufania!

© P.P.H.U Zygmunt Skibiński | design: Samba-AnaCom